Lato Czterdziestego Pierwszego

Lato Czterdziestego Pierwszego – już do przeczytania na stronie

Dawno zapowiadana powieść sensacyjna „Lato Czterdziestego Pierwszego” pojawia się oto na mojej stronie internetowej. Postanowiliśmy opublikować ją w kilku odcinkach, które będą pojawiać się w każdy weekend. Jest to w pewnym sensie kontynuacja mojej poprzedniej powieści „Czas Zemsty”, wydanej w 2018 roku przez Muzę i ciepło przyjętej przez Czytelników.

Inspiracją do napisania „Lata Czterdziestego Pierwszego” była prawdziwa książka i jej tajemniczy autor, o czym możecie przeczytać tutaj. Obok postaci i sytuacji fikcyjnych znajdują się w niej te jak najbardziej autentyczne. Mam nadzieję, że ich rozwikłanie będzie dodatkową atrakcją dla Czytelnika. Wszelkie uwagi są bardzo mile widziane.

Cóż, pozostaje mi życzyć moim szanownym Czytelnikom miłej lektury i wielu wrażeń:

„Lato Czterdziestego Pierwszego”

Marek Przybyłowicz

Share this:

Ur.1962 w Drawsku Pomorskim. Filolog, absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Były nauczyciel języka angielskiego. Zajmuje się pisaniem na tematy historyczne i turystyczne. Odkrywca i tłumacz nieznanych w Polsce dzienników z oblężenia Warszawy w 1939 roku pt. “I Saw the Siege of Warsaw” oraz autor powieści sensacyjnej “Czas Zemsty”.